Przypominamy, że w dniu 10 czerwca 2015 r. w godzinach 10:00 – 16:45 w Hotelu Locomotiva w Lublinie przy ul. Północnej 28c odbędzie się Seminarium, które organizuje związek Pracodawców Lubelszczyzny „Lewiatan” we współpracy z naszą Kancelarią. Seminarium poświęcone będzie nowemu prawu konsumenckiemu (prowadząca radca prawny Judyta Kołodziej-Delekta) oraz skutecznej windykacji należności (prowadzący radca prawny Marcin Buczyński). Program szkolenia jest dostępny do pobrania pod tym linkiem.

Seminarium to zamyka cykl szkoleń przeprowadzonych wspólnie z organizacją Pracodawcy Lubelszczyzny „Lewiatan” na terenie województwa podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. Organizacja Pracodawcy Lubelszczyzny „Lewiatan” powstała w grudniu 2001 roku jako regionalna reprezentacja prywatnych pracodawców. Obecnie lubelski „Lewiatan” zrzesza kilkudziesięciu przedstawicieli różnych branż. Pracodawcy Lubelszczyzny „Lewiatan” reprezentują w województwie Konfederację Lewiatan będącą jedną z czterech reprezentatywnych organizacji pracodawców w kraju.

Wszystkim, którzy wzięli udział w seminariach serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne szkolenia, które zorganizowane będą wspólnie ze związkiem Pracodawców Lubelszczyzny „Lewiatan”.

szkolenie, lewiatan, radca lublin, szkolenia lublin, kancelaria